AUDACIA klinik


Audacia klinik s.r.o.
Hemerkův statek
Ouvalova 390
27401 Slaný


Telefon recepce:

+420 312 523 649
+420 737 537 627

e-mail:
recepce@audaciaklinik.cz


ordinační
a provozní doba:

po-pá 8-14hod


V oblasti stomatologie poskytujeme ošetření na úrovni evropských standardů, jako je komplexní péče o chrup pro celou rodinu s důrazem na výkony preventivní, hygienické a minimálně invazivní.

Užším zaměřením praxe je estetická stomatologie – bělení zubů, čištění pigmentací, zhotovování bílých (fotokompozitních) výplní či keramických fazet nebo korunek.

Nabízíme též vysoce nadstandardní výkony – např. zhotovení zirkonových inlayí, korunek a můstků pomocí CAD/CAM technologie na přístroji Cerec, aplikaci kamínků a ozdob na zuby nebo ošetření v analgosedaci pomocí midazolamu.

Stomatochirurgie – naše pracoviště je též vybavené na operační výkony v oblasti stomatochirurgie.Výkony provádíme za sterilních kautel v lokální anestezii nebo v kombinaci se sedací při vědomí anebo za použití Entonoxu. 

Specializujeme se zejména na komplikované extrakce a extrakce zubů moudrosti. Výkony provádí MUDr. Šárka Získalová, držitelka osvědčení Praktický zubní lékař stomatochirurg. Téměř všechny chirurgické výkony hradí zdravotní pojišťovny.